• A++ klases namai

Kaina: €125000
 • DCIM100MEDIADJI_0066.JPG
 • DCIM100MEDIADJI_0052.JPG
 • 11
 • thumb_dsc_0248_1024
 • thumb_dsc_0257_1024
 • thumb_dsc_0259_1024
 • thumb_dsc_0263_1024
 • thumb_dsc_0265_1024
 

 • Objekto tipas: Namai Pardavimui
 • Sandorio tipas: Parduoda
 • Kambarių sk.: 3
 • Plotas: 80 kv. m. 
 • Aukštas: 1
 • Parkavimas: Taip

copy

Tomas Dobrovolskis

Brokeris
 • 867539662
 • Tomas@patera.lt

 
 

Marvelės namai – tai 4 praktiškų ir modernių namų kvartalas Marvelės rajone, ypač žalioje  Kauno gyvenvietėje, nuo kurios vos trys minutės kelio iki Kauno senamiesčio. Įgyvendinę jau ne vieną A+ energetinės klasės namų statybos projektą, stengėmės atsižvelgti į šiuolaikinės šeimos poreikius – gyventi racionaliai išplanuotame vieno aukšto name su nedideliu plotu žemės sklypo, erdviais langais į pietų pusę ir, svarbiausiai, šiltame name, kurio šildymas nieko nekainuoja. Būtent tokie yra Marvelės namai.

 

Nemokamas šildymas beveik ištisus metus

Marvelėje statomi namai pasižymi aukščiausiais techniniais sprendimais.  Du statomi namai sertifikuoti A+ energetinio naudingumo ženklu, kiti du – A++. Pastarieji atitinka energetinio naudingumo reikalavimus, kurie bus taikytini tik nuo 2021 metų statomiems namams, tad tokie namai net ir po kelerių metų bus modernūs ir patrauklūs rinkai.

Namuose įrengta atsinaujinančius energijos šaltinius naudojanti geoterminio šildymo sistema „Mitsubichi Electric“ (oras-oras) efektyviai dirba net esant šalčiausiai žiemai.  Sistema iš 1 kilovatvalandės elektros energijos pagamina vidutiniškai 5,7 kilovatvalandės šilumos energijos. Šilumą ir nepriekaištingą garso izoliaciją šiuose namuose užtikrina ir sienos, šiltintos 27 cm storio neoporo puta, ir sandariausi rinkoje šiuo metu siūlomi „Schüco“ profilio plastikiniai langai su 3 stiklų paketu. Statant namą net kelis kartus buvo atliekami namo sandarumo testai, kuriuos vykdo sertifikavimo centras.

Skaičiuojama, kad ant stogo įrengta saulės elektrinė, kurios pagaminamos elektros perteklių gyventojas iš „Lesto“ gali naudoti šaltuoju sezonu, visiškai patenkins energijos poreikius karštam vandeniui ir namo šildymui visus metus.

Modernūs sprendimai – komfortiškam gyvenimui

Apie namo modernumą galime kalbėti ne tik iš projektavimo pusės, bet ir techninių sprendimų: karšto vandens  pašildymui elektros sąnaudas sumažina ant stogo įrengta saulės elektrinė. Visame name įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema sukuria komfortišką aplinką: pastovų mikroklimatą be skersvėjų ir temperatūros pokyčių bei nuolat tiekiamą gryną, filtruotą orą be alergenų ir dulkių. Visos namo sistemos yra automatizuotos, o jų priežiūra itin paprasta: tereikia porą valandų metuose skirti sistemos sureguliavimui, pakeisti arba išvalyti filtrus.

 

Jaukumas ir jokių nenaudojamų erdvių

80 kv.m namas atitinka 3 ar 4 asmenų šeimos poreikius.  Erdvi virtuvės ir svetainės zona bei 2-3 kambariai – viskas ko reikia praktiškai šeimai, vengiančiai nenaudojamų erdvių. Namas išplanuotas pietų kryptimi, tad svetainės ir virtuvės zonoje, visada jauku ir šviesu. Daug šviesos čia įleidžia ir dideli vitrininiai langai, kurie veda į terasą ir kiemą. Vidaus pertvaros – dvigubo gipso kartono su garso izoliacijos sluoksniu, tad būsite tikri dėl ramybės ir privatumo. Šalia namo suprojektuota stoginė su sandėliuku, kur gali būti laikomi dviračiai, žoliapjovė ir kiti ūkio daiktai. Ergonomiškas ir itin kompaktiškas namas – puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems kažko individualesnio nei kotedžo tipo būstas, bet ir racionalesnio bei ekonomiškesnio sprendimo užuot rinkęsi didelį namą su neišnaudojamomis erdvėmis.

 

Marvelė pretenduoja tapti prestižiniu Kauno rajonu

Kairiajame Nemuno krante, tarp Santakos ir Kauno vakarinio lanksto esanti teritorija pasižymi nuostabia žaluma ir ramybe.  Tai strategiškai patogi vieta, nuo kurios per tris minutes galima pasiekti Kauno Senamiestį, jame esančią Jėzuitų gimnaziją, Rotušę, maitinimo ir kitas įstaigas.

Visai netoliese yra Kamšos botaninis draustinis, dviračių takas, kuriuo galima dviračiais numinti iki Kačerginės, centro ar Panemunės šilo. Jei esate girdėję apie nemalonius veikiančios nuotekų valyklos kvapus, situacija iš esmės keičiasi. Nuo pavasario  atnaujinti nuotekų dumblo džiovinimo įrenginiai, kuriems buvo skirta beveik 10 mln. eurų, jau sėkmingai veikia. Šiuo metu paskelbtas dar vienas tarptautinis konkursas, po kurio du atviri nuotekų rezervuarai bus uždengti gaubtais, tad gyventojai bus visiškai apsaugoti nuo bet kokio kvapo, nepriklausomai nuo atmosferos slėgio ar vėjuotumo. Marvelės vizija – paversti vandens nuotekų  valymo įrengus moderniausia valykla Baltijos šalyse ir išspręsti bet kokias gyventojų problemas.

 

Pasirūpinta gyventojų saugumu

4 namų kvartalas statomas uždaroje teritorijoje, kurioje įrengta automatinė užtvara įvažiavimui į kvartalą. Saugiame rajone visos gatvės apšviestos,  iš visų pusių juosia tvora. Iki artimiausios stotelės 100 metrų pėsčiomis.

 

 

 

Statybos metai

2016

Energinės klasės kategorija

A+

Plotas (m2)

80

Plotas (a)

2-4,5

Kambarių sk.

2 arba 3

Aukštų sk.

1

Šildymas

Geoterminis šildymas „Mitsubichi electric“ sistema (oras-oras)

Karštas vanduo

Saulės kolektoriai

Sienos

Lauko sienos – 27 cm neoporo puta, apdaila – vokiškas silikoninis struktūrinis tinkas

Vėdinimas

Rekuperacinė vėdinimo sistema

Vandentiekis

Miesto

Kanalizacija

Miesto

Langai

Sandariausi rinkoje „„Schüco““ profilio plastikiniai langai su 3 stiklų paketu

 

Pietų, pietvakarių pusės

Kambariai

Erdvi svetainė su virtuve

 

2-3 kambariai

 

WC

 

Koridorius

 

Holas

Pilna vidaus apdaila

Išbetonuotos grindys ir laiptai

 

Sienos tinkuotos gipsiniu tinku

 

Išvedžiota rekuperacinė vėdinimo sistema, prijungtas rekuperatorius;

 

Išvedžiota elektros instaliacija, įrengta signalizacija;

 

Išvedžiotas grindinis šildymas, prijungtas šilumos siurblys (oras-vanduo);

 

Išdažytos sienos ir lubos

 

Ąžuolinės durys

 

Sumontuotos saulės elektrinės

 

Miesto vandentiekis, kanalizacija, lietaus kanalizacija.

 Kiti privalumai

Erdvus ir patogus išplanavimas

 

Jaukus vidinis kiemelis, sutvarkyta aplinka

 

Puikus susisiekimas viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu

 

Asfaltuotas privažiavimas iki pat sklypo

 

Sudėtos trinkelės

 

Aptvertas sklypas

 

Netoliese dviračių ir pėsčiųjų takas, Nemuno krantinė, Marvelės žirgynas

 Atstumai

0,22 km iki artimiausios autobusų stotelės

 

3 km iki Kauno senamiesčio


Žemėlapis
Užsiprenumeruok naujienas
Vardas:
El. Paštas:
Kategorija:
Pasirinkite kategoriją
Advanced Custom Facebook Likebox Widget
patera