• Apie Įmonę

 

 

 

 

Patera-logo

 

 

Mūsų agentūra yra MB „Patera“ įsikūrusios 1995 m. padalinys apsiimantis tarpininkavimo ir vystymo veikla nekilnojamojo turto srityje. Pastaruoju metu savo veiklą orientuojame į Kauno miestą ir pajūrio regionus, tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Mūsų darbuotojai tai, jauni, aktyvūs ir diskretiški profesionalai sugebantis bet kuriuo paros metu realizuoti net įmantriausius Klientų poreikius nekilnojamojo turto srityje. 

 

   

 

 

                                                                      Vizija ir vertybės

 

 

 • „ Patera " nekilnojamo turto agentūra sau kelia aukščiausius profesionalumo ir žinių standartus
 • Savo Klientams stengiamės teikti tik aukščiausio lygio paslaugas
 • Mes siekiame inovatyvių sprendimo galimybių ir realizuojame jas greitai ir kokybiškai
 • Akcentuojame komandinio darbo svarbą NT sferoje
 • Rūpinamės kokybe ir skiriame didelį dėmesį net smulkiausioms detalėms
 • Vieningai dirbame su savo brokeriais ir rūpinamės jais.
 • Šiandieninis pasaulis sparčiai keičiasi, tad ir mes stengiamės keistis kartu su juo
 • Mes tikime, kad vertybės kuriomis vadovaujamės ir nuolatinis noras tobulėti yra esminės priežastys padedančios siekti geriausių rezultatų mūsų Klientams.

 

 

 

 • Brokerių sąrašas

 • 860081313
 • rimvydas@patera.lt

Esu NT agentas Rimvydas Sadauskas, kovojantis ne dėl savo sėkmės, o dėl savo vertės. Kiekvienas Klientas man yra svarbus ir ypatingas, todėl norėdami profesionalaus aptarnavimo Klientai kreipiasi į mane. Jūsų norai, mano patirtis… Pagarbiai, Jūsų brokeris Rimvydas.

PLAČIAU VISI OBJEKTAI

Esu NT agentas Rimvydas Sadauskas, kovojantis ne dėl savo sėkmės, o dėl savo vertės. Kiekvienas Klientas man yra svarbus ir ypatingas, todėl norėdami profesionalaus aptarnavimo Klientai kreipiasi į mane.
Jūsų norai, mano patirtis…

Pagarbiai, Jūsų brokeris Rimvydas.

×
 • 867539662
 • Tomas@patera.lt

Man svarbus kiekvienas klientas. Kiekvienam stengiuosi padėti, kiek galėdamas. Bendradarbiausiu kartu, nuo pirmo skambučio ir susitikimo iki sandorio pabaigos. Norite parduoti ar išnuomoti greitai, norite efektyviausių rezultaltų? Kreipkitės – bendradarbiausime kartu! 

PLAČIAU VISI OBJEKTAI

Man svarbus kiekvienas klientas. Kiekvienam stengiuosi padėti, kiek galėdamas. Bendradarbiausiu kartu, nuo pirmo skambučio ir susitikimo iki sandorio pabaigos.

Norite parduoti ar išnuomoti greitai, norite efektyviausių rezultaltų? Kreipkitės – bendradarbiausime kartu! 

×

Almantas Jurkša

Brokeris
 • 865442362
 • Almantas@patera.lt

"Tad visa, ko norite, kad Jums darytų žmonės, ir Jūs patys jiems darykite"

PLAČIAU VISI OBJEKTAI

"Tad visa, ko norite, kad Jums darytų žmonės, ir Jūs patys jiems darykite"

×

Aistis Baronas

Brokeris
 • 860725331
 • aistis.baronas@patera.lt

Sveiki, aš esu Aistis, Patera Nekilnojamojo Turto agentūros Brokeris. Kiekviena nauja diena man, tai naujas gyvenimo nuotykis, naujas iššūkis, bei naujos tobulėjimo galimybės. Mano asmeninė ir profesinė nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo patirtis suteikia žinias padedančias analizuojant šiandieninės rinkos tendencijas ir aktualijas, bei leidžiančias kompetetingai konsultuoti…

PLAČIAU VISI OBJEKTAI

Sveiki, aš esu Aistis, Patera Nekilnojamojo Turto agentūros Brokeris. Kiekviena nauja diena man, tai naujas gyvenimo nuotykis, naujas iššūkis, bei naujos tobulėjimo galimybės. Mano asmeninė ir profesinė nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo patirtis suteikia žinias padedančias analizuojant šiandieninės rinkos tendencijas ir aktualijas, bei leidžiančias kompetetingai konsultuoti savus klientus įvairiais NT klausimais.

Mano ir mūsų agentūros tikslas – realizuoti Jūsų turtą kuo aukštesne kaina, užtikrinant greitą ir profesionalų kliento aptarnavimą.

Atsakomybė, Optimizmas, Komunikabilumas ir Veržlumas – pagrindinės savybės, padedančios man išsiskirti iš kitų, bei leidžiančios man, mano klientams suteikti tokias paslaugas kokių jie yra verti 🙂

 

Jūsų patikimas asmeninis nekilnojamojo turto brokeris,

 

Aistis

×

Patera

Abipusis pasitikėjimas ir sąžiningi santykiai – mano vertybės. Kiekviena su mano pagalba įgyvendinta Jūsų nekilnojamojo turto svajonė ir pasakytas „ačiū“ man tai didžiulė paskata stengtis dar labiau. Santykiai yra svarbesni už sandorius !!!

PLAČIAU VISI OBJEKTAI

Abipusis pasitikėjimas ir sąžiningi santykiai – mano vertybės. Kiekviena su mano pagalba įgyvendinta Jūsų nekilnojamojo turto svajonė ir pasakytas „ačiū“ man tai didžiulė paskata stengtis dar labiau. Santykiai yra svarbesni už sandorius !!!

×
Užsiprenumeruok naujienas
Vardas:
El. Paštas:
Kategorija:
Pasirinkite kategoriją
Advanced Custom Facebook Likebox Widget
patera